Výlet žáků 2. tříd
Do Horní Lomné cestovali městskou hromadnou dopravou, odkud je čekal pěší výstup krásnou přírodou až k horské chatě.
Po zdolání trasy si žáci na chatě Kamenitý odpočinuli, užili si slunečného počasí a posilnili se chutným obědem. Nechyběla ani příležitost k povídání, hrám a obdivování okolní přírody.
Příjemně unaveni, ale plni zážitků, se žáci odpoledne vrátili zpět domů.Výlet se vydařil a všichni si odnesli spoustu krásných vzpomínek.