Ukončení školního roku 2025/2026
Během slavnostního setkání jsme ocenili žáky, kteří během roku úspěšně reprezentovali naši školu ve sportovních, vědomostních i dalších soutěžích. Svými výsledky i přístupem byli skvělými ambasadory ZŠ Oldřichovice.
Velké poděkování patří také Spolku rodičů ZŠ Oldřichovice, který finančně přispěl na odměny pro oceněné žáky.
Součástí programu bylo také dojemné rozloučení našich páťáků, kteří se po pěti letech loučí s prvním stupněm a po prázdninách je čeká nová etapa na druhém stupni základní školy.
Po slavnostním programu si žáci převzali od svých třídních učitelů vysvědčení a rozloučili se se svými spolužáky i pedagogy.
Všem žákům přejeme krásné, slunečné a bezpečné prázdniny plné odpočinku, radosti a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na shledanou v novém školním roce 2026/2027!