Rozlučka s páťáky

Rozlučka se nesla v pohodové a veselé atmosféře a nabídla spoustu zábavy, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomínat. Program odstartovala oblíbená vybíjená, ve které nechybělo nasazení, týmová spolupráce ani spousta smíchu. Velkým osvěžením v horkém počasí byla také vodní bitva, během níž si žáci užili pořádnou dávku legrace a nikdo nezůstal suchý. Po sportovních aktivitách přišlo na řadu společné občerstvení a večeře v podobě pizzy, která všem moc chutnala. Hlavním bodem dne se pak stal fotbal. Právě ten si páťáci užívali nejvíce a na hřišti strávili většinu času. Rozlučka byla krásným zakončením pěti let strávených na naší škole. Přejeme všem páťákům mnoho úspěchů na druhém stupni, nové kamarády a spoustu radosti z dalších školních i osobních zážitků. Děkujeme za společně prožité roky a přejeme krásné prázdniny!


Rozloučení s páťáky


tisk Tisknout   ↑ Nahoru