Poslední školní týden ve znamení výletů a sluníčka
Krásné slunečné počasí přímo vybízelo k pobytu venku, a tak jednotlivé třídy vyrazily na různá zajímavá místa v okolí.
Děti navštívily například hřiště u evangelického kostela v Oldřichovicích, kde si užily spoustu pohybu a her. Oblíbeným cílem byl také minigolf a lanáček v Třinci, kde si žáci vyzkoušeli svou zručnost, obratnost i sportovní dovednosti. Nechyběla ani sladká tečka v podobě osvěžující zmrzliny.
Společně strávený čas mimo školní lavice přinesl dětem mnoho radosti, nových zážitků a příjemných chvil s kamarády. Takové zakončení školního roku se všem velmi líbilo a vytvořilo krásnou tečku za uplynulými měsíci školní práce. 🍦☀️🎒