Školní výlet do Zoo Ostrava

Cestou si povídali a těšili se na všechna zvířata, která uvidí. Hned u vchodu žáky vítali plameňáci. Žákům se podařilo zahlédnout i plachou pandu červenou. Po krátké svačinové přestávce vyrazili za lvy, pávy, opicemi, hrochy a hady. A právě u hadů si žáci poslechli přednášku a dokonce pozorovali jejich krmení. Nejvíce se žáci těšili na slony a žirafy. Po nákupu suvenýrů a po občerstvení žáci opouštěli areál zoo plni zážitků a hezkých vzpomínek. Výlet do Zoo Ostrava se vydařil a i počasí nám přálo. Děkujeme Spolku rodičů za úhradu dopravy.

ZOO OSTRAVA