DEN ZEMĚ
Žáci již s předstihem sbírali suché pečivo a přinášeli piškoty a nudle pro stará, opuštěná zvířata v útulku. Na náměstí prezentovalo svou činnost mnoho spolků a sdružení zabývající se ochranou přírody. Žáci měli možnost dozvědět se informace o životě včel, ptáků a šelem v Beskydech. Poznávali listy, plody a živočichy v lese. Žáci vlastnoručně vyrobili hmyzí domeček, který umístí na školní zahradu. Formou her si zopakovali třídění odpadů. Za svou snahu obdrželi mnoho odměn a vzdělávacích materiálů. Akce se vydařila, počasí nám přálo. Děkujeme Spolku rodičů za zajištění dopravy na akci.
DEN ZEMĚ