SNAG GOLF – Skvělý výkon, jedeme do Prahy!

SNAG je výukový systém pro děti, který má potenciál přivést nenásilnou, dostupnou a zábavnou formou děti ke golfu. Velkou výhodu má v tom, že se dá používat naprosto univerzálně - na dětském hřišti, v tělocvičně, na louce. Pomůcky pro SNAG golf tvoří speciální plastové hole s velkou úderovou plochou, barevné textilní míče a terče se suchými zipy, na které se míče nalepí. Díky tomu je velmi snadné míč zasáhnout, děti se baví a nehrozí jim žádné nebezpečí.

Trenéři z Golfového klubu Ropice seznámili se SNAG golfem žáky naší školy během listopadu 2021 v rámci tělesné výchovy . Dne 12.05.2022 proběhl turnaj na fotbalovém hřišti v Oldřichovicích, kde trenéři vybrali čtyřčlenné družstvo, které přihlásili do celorepublikového turnaje.

V letošním roce se do turnaje přihlásilo 34 čtyřčlenných družstev, turnajové kolo odehrálo 31 družstev. Do finále, které se uskuteční v srpnu v Golf Resortu Albatross v Praze mělo letos postoupit nejlepších 8 družstev. Vzhledem k tomu, že v pořadí osmé a deváté družstvo sdílí stejné skóre, je postupujících družstev 9.

A mezi postupujícími školami do celorepublikového finále patří i naše škola díky výborným výkonům žáků Matěje Procházky (5.A), Štěpána Kose (5.B), Viktora Smutka (5.B) a Karla Spilaka (2.B).

Finále proběhne v Praze 19.08.2022 a našemu družstvu budeme držet palce!

SNAG GOLF – Skvělý výkon, jedeme do Prahy!