Podzimní aktivity ve školní družině

Výrobky jsou nejdříve vystaveny ve škole a pak zaslány do soutěží pořádaných DDM. Letos to byli „Dubánci“, kde ze zaslaných 36 výrobků bylo oceněno těchto 18 žáků: Klára Kovaříková, Klaudie Gorylová, Samuel Cieslar, Nela Sikorová, Rozárka Musiolková, Sofie Kotásková, Isabela Danyš, Sebastian Heider, Rozálie Vavřačová, Martim Szmek, Lukáš Raszka, Eliška Pustówková, Sára Szotková, Ema Pociorková, Eliška Kusznierzová, Nikol Kidońová, Valérie Linetová a Marek Heczko.

V následující soutěži „O nejoriginálnější ptačí budku“ byli z osmi zaslaných budek vyhodnoceni tito žáci: Tobiáš Haltof, Beáta Kaletová, Martin Szmek, Rozálie Vavřačová, Filip Hrycek, Marek Heczko a Tereza Kaletová.

K měsíci říjnu také patří pouštění draků. Žáci z družin využili pěkného počasí, vydali se na louku a už se do vzduchu vznášeli krásně barevní draci. Všichni si odpoledne náramně užili a domů se vraceli plni zážitků.

Poslední den v říjnu se slaví svátek Halloween. Všechny družiny opět přiložily ruku k dílu a ve škole vznikla krásná výzdoba. Nechyběly zde pavučiny, lucerničky, dýně ani strašidelný hrad se svítícími duchy.

Podzimní aktivity ve školní družině