PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE

Ve čtvrtek 10. září se tohoto slavnostního ceremoniálu zúčastnili také žáci druhého ročníku naší školy a ředitelka knihovny paní Mgr. Martina Wolna pasovala "pohádkovým mečem" naše druháčky na čtenáře.

Paní knihovnice připravily scénické čtení na motivy knížky Den, kdy voskovky řekly dost. Žáci si domů odnesli pasovací listinu, která jim umožní celý rok bezplatně navštěvovat Městskou knihovnu, knihu Katka a klokan ze šuplíku a čtenářský metr.

Akce se žákům moc líbila a druhý den již nadšeně hlásili, kolik z knížky stihli přečíst.

PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE