Spolek

Připravované akce:

RADOVÁNKY 15. června 2018

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás touto cestou pozvat a zároveň požádat o pomoc při realizaci RADOVÁNEK naší ZŠ, které se budou konat dne 15. 6. 2018 od 15 hod. na hřišti u školy v Oldřichovicích. Vaše děti Vám předvedou skvělé vystoupení. Můžete se těšit na bohaté občerstvení, grilované dobroty, atrakce a soutěže pro děti i dospělé.

Toto vše ale vyžaduje početný tým ochotných a obětavých lidí.

Prosíme všechny rodiče, aby se aktivně zapojili do přípravy radovánek pro naše děti.

Předem děkujeme za ochotu a pomoc.

Za Spolek OS - Petr Vavřač  tel: 777 677 240

petr.vavrac@seznam.cz