Žákovská knihovna

Žákovská knihovna je určena všem dětem naší školy.
Děti si mohou vypůjčit knihu dle vlastního výběru.
Knihy jsou označeny barevným proužkem a jsou rozděleny podle tříd.
Do knihovny mohou děti přijít vždy ve středu ( během přestávek ).
Mohou si půjčit jednu knihu přibližně na jeden měsíc.
Datum a číslo knihy se zapíše do deníčku.

Informace o objednávání knih z katalogů

Během školního roku jsou dětem nabídnuty katalogy knih nakladatelství Albatros nebo Fragment. Objednávky jsou zcela dobrovolné. Ceny knih a dalších produktů ( CD, DVD…) jsou vždy levnější než v knihkupectví. Záleží tedy pouze na rodičích, zda této možnosti využijí. V případě zájmu přinese žák vyplněnou objednávku a odevzdá své třídní učitelce nebo přímo důvěrníku  KMČ ( Mgr. Pavlíně Topalidisové).  Objednávkový list je přímo  v katalogu mezi posledními stránkami. Knihy se pak platí až po dodávce zboží.