Adventní čarování v oldřichovické základní škole

Děti si se svými rodiči a prarodiči společně vyráběly různé vánoční ozdoby a drobné dárečky. Celá škola žila navlékáním a zažehlováním korálků, tvořením hvězdiček z drátků ,vyráběním stromečků, andělíčků či papírových vloček. Při tomto krásném adventním čarování vznikaly pod rukami dětí kouzelné výrobky. Díky velice dobré spolupráci mezi rodiči a naší školou si mohli všichni společně posedět, popovídat  si u vánočního pečiva, které nám upekly naše maminky. Paní kuchařky připravily originální vánoční nealkoholický punč, který svou vůní rozinek a různého koření dotvářel tu pravou adventní atmosféru. Děti odcházely z Vánočních dílniček příjemně unavené, šťastné a obohacené nejen o vlastnoručně vyrobené dárečky, ale i o hezké zážitky a prožitky ze společně stráveného odpoledne se svými nejbližšími.

Děkujeme Spolku rodičů za zakoupení výtvarného materiálu k výrobě vánočních předmětů, maminkám za upečení zákusků a všem rodičům za hojnou účast.

Vánoční dílničky